Nowe życie

Rozpocznij przygode swego życia..


  • Index
  •  » Podania
  •  » Podanie O Zastępce Kapitana.(Piratów)

#1 2012-07-26 14:02:45

Robinn52

Moderator

Zarejestrowany: 2012-07-26
Posty: 6
Punktów :   

Podanie O Zastępce Kapitana.(Piratów)

Nick:Robin
Wiek:15
Ile Grasz w(GMP):Gram tak od Października.
Czy Już Dowodziłeś:Tak na wielu serwerach.
Dlaczego Ty?:Jestem dość ogarniętą osobą znam wszystkie zasady RP nie robię DM potrafię utrzymać porządek.
Twoja Historia(RP):Dawno Dawno temu gdy mieszkałem w Myrtanie jako farmer wiodłem ubogie życie u boku mego ojca który był bardzo biedny ja z resztą też mieliśmy tylko kilka arów ziemi,kilka trzód i nędzny dom.Miałem też brata imieniem Samir.Samir nie chciał pomagać ojcu na gospodarce więc poszedł do zamku złożyć przysięgę królowi jako strażnik po kilku miesiącach Samir został strażnikiem miał dość bogate życie i dostatek jedzenia na zamku króla a ja musiałem zostać na gospodarce i pomagać staremu ojcu nie chciałem tego ale nie chciałem także porzucić ojca więc ciężko pracowałem.Pewnego dnia jak to w każdej wiosce w Myrtanie straż chodziła od domu do domu zbierając podatki a my ostatnie pieniądze wydaliśmy na zioła dla ojca martwiłem się co z nami będzie gdy straż zapukała do naszego domu był z nimi Samir.Ojciec nie miał pieniędzy więc zaczęli go bić.Samir zachowywał się tak jak by nas nie znał.Ojciec ledwo konał moje nerwy nie wytrzymały i chwyciłem za miecz który wisiał nad kominkiem i zabiłem jednego strażnika drugi wyciągnął miecz chciałem z nim walczyć ale nim się spostrzegłem Samir zaszedł mnie od tyłu i uderzył w głowę po czym padłem na podłogę.Gdy się ocknąłem obudziłem się w zamkowych lochach wtedy zdałem sobie sprawę że zdradził mnie własny brat.Zastanawiałem się co stało się z moim ojciem dni w lochach były trudne lecz byłem przyzwyczajony do takich warunków pewnego dnia pod zamkiem króla rozpętało się piekło orkowie nas zaatakowali król zbierał wszystkie siły i uzbroił wszystkich więźniów wraz ze mną nie zastanawiając się chwili dłużej uciekłem z tej bitwy czym prędzej do domu ojca który leżał kilka kilometrów za zamkiem gdy wszedłem do domu widziałem martwe truchło ojca.Byłem załamany owinąłem go w prześcieradło i spaliłem gdy zauważyłem że w zamku się pali i na naszą wioskę zmierzała armia orków uciekałem z wszystkich sił do portu.Gdy dotarłem do portu wszedłem na pokład jakiegoś dziwnego statku który właśnie odpływał schowałem się pomiędzy ładunkiem i siedziałem tam kilka godzin gdy ludzie z tego statku przenosili towar zauważyli mnie 
targali mnie po pokładzie i zaprowadzili do człowieka którego zwali kapitanem.Spytał mnie kim jestem.Opowiedziałem mu swoją historie ale ten człowiek miał tak zimne serce jak truchło mego ojca pozwolił mi pozostać na tym statku.Szorowałem,myłem pokład pomiatana mną.Pewnego dnia gdy miałem tego dość pewien człowiek chciał mnie kopnąć chwyciłem za jego nogę i go pobiłem potem inni chcieli się na mnie rzucić ale ten człowiek na którego wołali kapitan powiedział dość i wtedy zrozumiałem że to piraci bo kapitan powiedział że jeżeli jestem taki twardy to napadnę razem z nimi ta ten statek a za nami płynął jakiś statek był to statek paladynów zgodziłem się bo kapitan powiedział że mnie zabije wiec opuściliśmy żagle i gdy dopłynęli do nas przystąpiliśmy do abordażu ja oczywiście nie brałem udziału w bójce schowałem się na obcym statku w jakiejś kajucie gdy krzyki ucichły myślałem że to koniec lecz paladyni z Myrtany podążający do jakiegoś miasta o nazwie Khorinis wybili wszystkich piratów gdy paladyn ruszył na mnie z mieczem krzyknąłem że nie jestem jednym z nich żeby mnie nie zabijał on wtedy zgodził się mnie wysłuchać.Gdy mu wszystko opowiedziałem uwierzył mi dał mi ubranie i powiedział gdy dopłyniemy będę wolnym człowiekiem płynęliśmy wiele miesięcy miałem na tym statku jedzenie,picie wszystko czego potrzebował człowiek traktowali mnie tam dość dobrze gdy w końcu dopłynęliśmy do miasta o nazwie Khorinis paladyni mnie wypuścili.Potem nie wiedziałem co mam robić szwendałem się po khorinis i szukałem jakiejś pracy żeby przeżyć nigdzie nie było miejsca dla mnie lecz kiedyś pewien człowiek zaprowadził mnie na wyspę niedaleko khorinis gdzie byli piraci przyłączyłem się do ich obozu gdyż to był jedyny sposób na me przetrwanie.
wyjaśnij co to:
OOC-Out Of Character:wszystko co nie związane z światem gry, czyli real.
IC- In Charakter:wszystko związane na temat gry.
RP-Inaczej Role Play, jest to granie jak w prawdziwym życiu. Innymi słowy, prawdziwe życie tylko, że wirtualne.
DM-Inaczej Death Match, jest to masowe zabijanie graczy. Przykład:
Stoisz i zabijasz wszystkich dookoła.
MG- inaczej MetaGaming, Jest to wykorzystywanie informacji OOC w IC. Przykład:
Ktoś jest przebrany za szpiega, skrada się do obozu, a ty patrzysz na jego nick i atakujesz go.

Offline

 

#2 2012-07-26 14:04:53

 gothicman

Administrator

43211815
Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 72
Punktów :   

Re: Podanie O Zastępce Kapitana.(Piratów)

kur..coś ty za historię dał:O


http://www.gothic2nk.strefa.pl/da2926ac990872fe.jpg


wybraniec bogów-niespodziewane staje się rzeczywistością

Offline

 

#3 2012-07-26 14:19:54

Robinn52

Moderator

Zarejestrowany: 2012-07-26
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podanie O Zastępce Kapitana.(Piratów)

źle?

Offline

 

#4 2012-07-26 14:21:53

 gothicman

Administrator

43211815
Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 72
Punktów :   

Re: Podanie O Zastępce Kapitana.(Piratów)

nie ale jak pisałem w ,,cheat boxie'' długa jest:P


http://www.gothic2nk.strefa.pl/da2926ac990872fe.jpg


wybraniec bogów-niespodziewane staje się rzeczywistością

Offline

 

#5 2012-07-26 14:23:02

Robinn52

Moderator

Zarejestrowany: 2012-07-26
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podanie O Zastępce Kapitana.(Piratów)

trochę:D

Offline

 

#6 2012-07-26 16:26:15

DarkDevil121

Moderator

Zarejestrowany: 2012-07-22
Posty: 32
Punktów :   

Re: Podanie O Zastępce Kapitana.(Piratów)

Jestem na tak!!!!


Choć droga niedaleka, nie dojdziesz, jeśli do celu nie zmierzasz.

Offline

 

#7 2012-07-26 16:29:33

Robinn52

Moderator

Zarejestrowany: 2012-07-26
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podanie O Zastępce Kapitana.(Piratów)

Super:D jestem zastępcą:D

Offline

 
  • Index
  •  » Podania
  •  » Podanie O Zastępce Kapitana.(Piratów)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSopot wakacje Technologia w ogrodach zimowych.