Nowe życie

Rozpocznij przygode swego życia..

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-07-23 13:46:12

Garond

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-23
Posty: 83
Punktów :   -1 

Podanie na Generała Najemników

Nick:Garond
Wiek:19
Ile Grasz w(GMP):hmm od początków
Czy Już Dowodziłeś:Tak dowodziłem na innych serwerach.
Dlaczego właśnie Ty?: Jestem Raczej Aktywny i chcę pomóc się rozwijać serwerowi i gildii
Grałeś kiedykolwiek na tej klasie?:Tu pytanie 2 znaczne ponieważ jeżeli chodzi o to czy kiedykolwiek dowodziłem-tak a jeżeli o to czy grałem na klasie "Generał Najemników": to nie
Od kiedy grasz na serwerach RP?:A jest już z 9 miesiąc teraz?(mniej więcej troszkę przed początkiem stycznia zacząłem)

Twoja historia RP(opisz): Cóż moja postać jest byłym rycerze który przeżył nie jedną bitwę i pewnie nie jedną przeżyję.A Historia mego życia zaczyna się gdy postanowiłem dołączyć do straży ponieważ umiałem dobrze machać mieczem udało mi się okiełznać niektóre dzikie popędy żołnierzy dzięki czemu stałem się sierżantem miałem swój oddział i przeżyłem z nim wiele walk i podróży.lecz nadszedł dzień w którym Generał postanowił awansować mnie na Paladyna i postawić koło siebie przyszło mi dowodzić czasem całym obozem.Pewnej nocy po bitwie z orkami nie zostało nas wielu i nasz oddział został rozwiązany,generał ruszył do Stolicy do króla mi też to proponował, ale ja zrezygnowałem ponieważ chciałem pomóc w odbudowie potęgi tego miasta,przybyłem tu i tak zaczyna się moja historia na tej wyspie....



OOC (Out of Character) - Wszystko co nie dotyczy naszej postaci w grze np (Siema co tam u was?)
IC (In Character) - Rozmowa dotycząca gry, Rozmawianie do ludzi stojących obok nas.
RP (Role Play) - Odgrywanie Realnego życia
DM (Death Mathing) - Zabijanie bez powodu IC
MG (Meta Gaming) - Wykorzystywanie informacji OOC do celów IC

Offline

 

#2 2012-07-23 13:52:02

 gothicman

Administrator

43211815
Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 72
Punktów :   

Re: Podanie na Generała Najemników

jak na mnie to możesz być,,generałem najemników''


http://www.gothic2nk.strefa.pl/da2926ac990872fe.jpg


wybraniec bogów-niespodziewane staje się rzeczywistością

Offline

 

#3 2012-07-23 14:13:46

Asardi

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 71
Punktów :   

Re: Podanie na Generała Najemników

ja tez na tak ale niech ostateczny glos wyda lider frakcji nei chce mu wchodzic w rządy ;p

Offline

 

#4 2012-07-24 11:08:05

Toren

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-16
Posty: 15
Punktów :   

Re: Podanie na Generała Najemników

no i gitez Majonez mam generała

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl