Nowe życie

Rozpocznij przygode swego życia..


#1 2012-07-22 17:57:12

Uruk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-22
Posty: 2
Punktów :   

[Podanie]Uruka na Dowódce piratów

Imię:Dominik

Nick: Uruk

Wiek: 13 lat

Ile Grasz w(GMP): pół roku

Czy Już Dowodziłeś: tak z 5 razy byłem dowódcom 2 zastępcą

Dlaczego Ty?: Powinienem się nadawać byłem pare razy dowódcom wiem jak się dowodzi jestem ogarniętym gościem, ogarniam RP, OOC itd. Raczej będe miał neta więc będe długo siedział na kompie od 3 do 6 godz. nie jestem pewniem czy mogę napisać coś jeszcze ale mam nadzieje dostać tę fuche za wszelkie złe i dobre opinie dziękuje

Twoja Historia(RP): Uruk urodził się 8 maja 1962 roku w Stolicy Myrtany Vengardzie.Jego matka zgineła dzień po jego narodzinach, po pewnym czasie gdy Uruk miał już 8 lat Vengard został zaatakowany, podczas ataku ojciec Uruka został zabity, po dowiedzeniu się o tym Uruk próbował uciec z Vengardu do Cape Dun ale po drodze został porwany przez piratów którzy wzieli go na okręt po kilku latach Uruk był już świetnym wojownikiem został piratem.Piraci udali się do Khorinis po drodze ich zstatek został zestrzelony przez jakiś obcy statek.Jedynie Urukowi udało się ujść z życiem.Po dopłynięciu do brzegu został wtrącony do więzienia.Kilka tygodni później został przewieziony do  kolonii karnej gdzie wydobywał rude.Miesiąc później bariera prysła niczym bańka i Uruk wykorzystał sznase na ucieczke i uciekł do Khorinis gdzie znalazł ubranie i zaczoł się podawać za obywatela.
Potem wiudł piękne życie.

Tera to wyjaśnie :

OOC- (Out of character)-  To są rozmowy nie związane z grą które piszemy w nawiasach np.(Ide na trening)

IC-(In Character)- IC to są rozmowy w grze w których osoby rozmawiają o tym co się tam gdzieje itd. i tylko osoby który są blisko mogą to tak jakby usłyszeć. uff

RP-(RolePlay)-To są akcje w grze takie coś że postać coś w grze robi
np. <zabija i obdziera ze skóry wilka>

DM-(Death Mathing)-TO takie coś że jakaś osobo zabija wszystkich bez ostrzeżenia atakuje itd.

Pozdrawia Uruk

Ostatnio edytowany przez Uruk (2012-07-22 17:57:41)


Jestem wojownikiem

Offline

 

#2 2012-07-22 19:58:10

Asardi

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 71
Punktów :   

Re: [Podanie]Uruka na Dowódce piratów

narazie jest kapitan na okres probny  zapraszam do skladania podan na zast lub inna frakcje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSopot wakacje Technologia w ogrodach zimowych.